€7,95
GRATIS bezorging: morgen , voor bestellingen vanaf € 20,00 met verzending door Amazon. Gegevens
Snelste bezorging: vandaag
Bestel binnen 1 uur en 27 min.
Gegevens
Op voorraad.
[{"displayPrice":"€ 7,95","priceAmount":7.95,"currencySymbol":"€","integerValue":"7","decimalSeparator":",","fractionalValue":"95","symbolPosition":"left","hasSpace":true,"showFractionalPartIfEmpty":true,"offerListingId":"X%2FBe1FYIe08HI31idjex4F5PpiDpzadmsC7cRfw2aU4mjww6mLhQ22LdjZ2BuZVV%2BrvSptUCHpBr6xrdcjLu7Dq2LRwvecWcBO%2FIYLa3ESffGDpR7WrGD1j3q1jacwrd9U3ww4OCAOXk5zwx0Ki8C15pKX2B6hKF","locale":"nl-NL","buyingOptionType":"NEW"}]
€ 7,95 () Bevat geselecteerde opties. Inclusief initiële maandelijkse betaling en geselecteerde opties. Gegevens
Prijs
Subtotaal
€ 7,95
Subtotaal
Uitsplitsing van initiële betaling
Verzendkosten, bezorgdatum en totaalbedrag bestelling (inclusief btw) weergegeven bij het afrekenen.
Je transactie is beveiligd
We doen er alles aan om jouw veiligheid en privacy te beschermen. Ons systeem voor betalingsbeveiliging codeert jouw gegevens tijdens een transactie. We delen jouw creditcardgegevens niet met externe verkopers en we verkopen jouw gegevens niet aan anderen. Meer informatie
Verzonden vanuit
Amazon
Verkocht door
Amazon
Verzonden vanuit
Amazon
Verkocht door
Amazon
DIGITUS LWL patchkabel OM...
Delen

DIGITUS LWL patchkabel OM3-2 m LC naar LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - turquoise

4,7 van 5 sterren 80 beoordelingen

-31% €7,95
Adviesprijs: €11,49

De Adviesprijs is de aanbevolen prijs voor een product, vastgesteld door de fabrikant en verstrekt door de fabrikant, leverancier, of verkoper.
Meer informatie
Prijzen zijn inclusief btw.
Nieuw (16) van € 7,95 GRATIS verzending voor bestellingen vanaf € 20,00 die verzonden worden door Amazon.
Brief content visible, double tap to read full content.
Full content visible, double tap to read brief content.
Stijlnaam: OM3 - LC, LC
OM3 - LC, LC
Andere opties bijgewerkt op basis van deze selectie
Maat: 2m
2m
Andere opties bijgewerkt op basis van deze selectie

Je aankoop verbeteren


Over dit item

    Dit past bij je .
  • Voer het modelnummer hierboven in om zeker te weten dat dit past.
  • De glasvezel netwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt.
  • Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en terugkanaal en een stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermhulzen voor een unieke vezelbepaling.
  • Standaard zijn de ethernet-LAN-kabels verkrijgbaar met LC-, SC- of ST-stekkers. Vanwege de verschillende stekkercombinaties zijn er geen adapters nodig.
  • Twee-fasige, optische gegevensverbindingen van categorie OM3 bereiken bandbreedtes tot 10 Gigabit per seconde, als de totale kabellengte niet meer dan 100 meter.
  • Om de volledige bandbreedte te bereiken, moeten alle componenten van de totale kabel (SFP-modules, switches, ...) de bandbreedte ondersteunen en technisch probleemloos ingebouwd zijn.
  • Het materiaal van de glasvezelmantel is halogeenvrij volgens EN 50267-2-3 (LSZH) en vlamvertragend volgens de norm IEC/EN 60332-1-2.

Koop het met

  • DIGITUS LWL patchkabel OM3-2 m LC naar LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - turquoise
  • +
  • 10Gtek® for Netgear SFP RJ45 Transceiver AGM734-10000S, Gigabit SFP Copper Module, 1000Base-T, RJ45 Connector, 100-meter
  • +
  • TP-Link Gigabit Ethernet Media-converter (MC220L)
Totaalprijs:
Alle drie de items op verlanglijst zetten
Deze items worden verkocht en verzonden door verschillende verkopers.
Kies items om samen te kopen.

Heb je een vraag?

Zoek naar een antwoord in productgegevens, veelgestelde vragen en recensies

Er is iets misgegaan met het afronden van je aanvraag. Probeer later opnieuw te zoeken.
Alles Productgegevens Veel gestelde klantvragen Klantrecensies

Je vraag kan worden beantwoord door verkopers, fabrikanten of klanten die dit product hebben gekocht.

Controleer of u een geldige vraag hebt ingevoerd. U kunt uw vraag of bericht nog steeds bewerken.

Voer een vraag in.

Productgegevens

Technische gegevens

Extra informatie

Garantie en ondersteuning

Amazon.nl-retourbeleid: De vrijwillige, 30-daagse retourgarantie van Amazon.nl: onafhankelijk van je wettelijke rechten, biedt Amazon.nl haar klanten een 30-daagse retourperiode. Raadpleeg onze Hulp-pagina voor informatie over uitzonderingen en beperkingen.

Productbeschrijving

DIGITUS LWL patchkabel OM3 - glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - turquoise

De glasvezel patchkabels zijn verkrijgbaar in verschillende vezelklassen, van OS2 via OM1 tot OM5 en stekkercombinaties om aan alle eisen van een toekomstgerichte IT-infrastructuur te voldoen. Elke kabel is afzonderlijk verpakt in een plastic zak en voorzien van een testrappoort. Lichtgolfgeleiders van Digitus garanderen de beste prestatieeigenschappen bij verschillende toepassingsscenario's, zoals telecommunicatietechniek, netwerkbekabeling in serverruimtes en rekencentra, sensortechnologie of industriële omgeving.

Kenmerken:

  • De stekers zijn uitgevoerd met keramische ferrule.
  • Elke kabel wordt individueel verpakt met een individueel meetprotocol.
  • Standaard zijn de LWL-kabels met LC-, SC- of ST-stekkers verkrijgbaar.
Technische details:
  • Kabeltype: Duplex
  • Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3: ja (LSZH = Low Smoke Zero Halogeen).
  • Vlamvertragend volgens IEC/EN 60332-1-2: ja
  • Kabeldiameter: 3 mm.
  • Soort vezel: Multimode 50/125µ
  • vezelcategorie: OM3
  • Aantal vezels: 2
  • APC-uitvoering: nee
  • Mantelkleur: turquoise
  • Knikbeschermtuit: opgestoken
  • Invoegdemping: ≤ 0,30 dB.
  • Terugslagdemping: ≥ 30 dB (UPC).
  • Opslag- en bedrijfstemperatuurbereik: -40 °C tot +85 °C.
  • Lengtetolerantie ≤ 10 m: +100 mm/-0 mm.
  • Lengtetolerantie: > 11 m: +50 mm/-0 mm.


Vragen en antwoorden voor klanten

Klantenrecensies

4,7 van 5 sterren
4,7 van 5
80 wereldwijde beoordelingen

Beste recensies uit Nederland

Er zijn 0 recensies en 0 beoordelingen van Nederland

Beste recensies uit andere landen

Sascha
5,0 van 5 sterren Einwandfreies LWL Kabel
Beoordeeld in Duitsland op 15 februari 2021
Stijlnaam: OM3 - LC, STMaat: 2mGeverifieerde aankoop
Heike W.
3,0 van 5 sterren Da ist wohl was faul..
Beoordeeld in Duitsland op 16 oktober 2020
Stijlnaam: OM3 - LC, LCMaat: 10mGeverifieerde aankoop
MokkaSchnalle40
5,0 van 5 sterren Qualitativ top
Beoordeeld in Duitsland op 17 juli 2020
Stijlnaam: OM3 - LC, LCMaat: 2mGeverifieerde aankoop
Andreas N.
5,0 van 5 sterren Glasfaserpatchkabel mit Funktion
Beoordeeld in Duitsland op 2 maart 2017
Stijlnaam: OM3 - LC, LCMaat: 3 MaandenGeverifieerde aankoop
VgLuca
5,0 van 5 sterren Ottimo
Beoordeeld in Italië op 8 december 2021
Stijlnaam: OM3 - LC/SCMaat: 3 MaandenGeverifieerde aankoop