Koopopties

Catalogusprijs: EUR 11,43
Kindle-prijs: EUR 7,81

Bespaar EUR 3,62 (32%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het direct op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het direct op je Kindle of een ander apparaat leveren

Delen
Afbeelding van logo voor Kindle-app

Download de gratis Kindle-app en begin direct met het lezen van Kindle-boeken op je smartphone, tablet of computer. Geen Kindle-apparaat vereist. Meer informatie

Lees direct in je browser met Kindle Cloud Reader.

Gebruik de camera van je mobiele telefoon om de onderstaande code te scannen en de Kindle-app te downloaden.

QR-code voor downloaden van Kindle-app

Reaching Down the Rabbit Hole: Extraordinary Journeys into the Human Brain (English Edition) van [Brian Burrell, Allan H. Ropper]

Reaching Down the Rabbit Hole: Extraordinary Journeys into the Human Brain (English Edition) Kindle-editie

4,6 van 5 sterren 877 beoordelingen

Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie € 7,35
Kindle-editie, 2 oktober 2014
€ 7,81
Hardcover
Paperback € 6,89
Mp3-cd, Audioboek, Mp3-audio, Super Audio CD - DSD

Productbeschrijving

Over de auteur

Dr. Allan H. Ropper is a professor at Harvard Medical School and the Raymond D. Adams Master Clinician at Brigham and Women's Hospital in Boston. He is credited with founding the field of neurological intensive care and has counted Michael J. Fox and Ozzie Osbourne among his patients.

Brian David Burrell teaches mathematics and statistics at the University of Massachusetts Amherst. The author of Postcards from the Brain Museum, he has appeared on The Today Show, C-Span's Booknotes, and NPR's Morning Edition.

J. Paul Boehmer is an American actor best known for his numerous appearances in the Star Trek universe. Hkis audiobook narrations have garnered nine AudioFile Earphones Awards and two prestigious Audie Awards for Best Narration, besides being a finalist for the Audie Award in 2012 and 2015. Between narrations, he is active in regional theaters across the country. His television appearances include guest spots on Nip/Tuck and Numb3rs.

--Deze tekst verwijst naar de audioCD editie.

Recensie

"A must-read...Ropper and Burrell write with great verve and panache and each chapter reads like a detective story...The narrative is peppered with insights into the scientific method, emphasizing that it's not the cold, rational, Sherlock Holmes-like deductive process it's often portrayed to be. This is medical writing at its best; in the tradition of Rouche, Lewis Thomas, and Oliver Sacks."

-- "V. S. Ramachandran, New York Times bestselling author of The Tell-Tale Brain"

The author explores a wide variety of conditions, including the exterior degeneration of ALS and the often befuddling symptoms of advanced brain trauma, but he rarely falls into jargon and always keeps the narrative lively and engaging.-- "Kirkus starred review"
--Deze tekst verwijst naar de audioCD editie.

Productgegevens

  • ASIN ‏ : ‎ B00LRHW99U
  • Uitgever ‏ : ‎ Atlantic Books; Main editie (2 oktober 2014)
  • Taal ‏ : ‎ Engels
  • Bestandsgrootte ‏ : ‎ 1157 KB
  • Tekst-naar-spraak ‏ : ‎ Ingeschakeld
  • Schermlezer ‏ : ‎ Ondersteund
  • Verbeterd lettertype ‏ : ‎ Ingeschakeld
  • X-Ray ‏ : ‎ Ingeschakeld
  • Word Wise ‏ : ‎ Ingeschakeld
  • Printlengte ‏ : ‎ 272 pagina's
  • Klantenrecensies:
    4,6 van 5 sterren 877 beoordelingen

Klantenrecensies

4,6 van 5 sterren
4,6 van 5
877 wereldwijde beoordelingen

Beste recensies uit Nederland

Er zijn 0 recensies en 2 beoordelingen van Nederland

Beste recensies uit andere landen

Dog lover
2,0 van 5 sterren Unkind attitude to mental disorders
Beoordeeld in het Verenigd Koninkrijk op 6 februari 2019
J I
2,0 van 5 sterren Clinical negligence and arrogance
Beoordeeld in het Verenigd Koninkrijk op 15 februari 2019
Bluecashmere.
4,0 van 5 sterren Not for the sensitive.
Beoordeeld in het Verenigd Koninkrijk op 29 april 2019
John Ogden
5,0 van 5 sterren What's in your mind?
Beoordeeld in het Verenigd Koninkrijk op 30 januari 2015
Wantage
5,0 van 5 sterren Thinking neurologist
Beoordeeld in het Verenigd Koninkrijk op 20 december 2015
Probleem melden

Bevat dit item ongepaste content?
Denk je dat dit item in strijd is met een auteursrecht?
Bevat dit item kwaliteits- of opmaakproblemen?